OLUŞUM

OLUŞUM Grubu, bünyesindeki Oluşum Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş., Oluşum Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş. ile müşterilerine yeminli mali müşavirlik, vergi denetimi, bağımsız denetim ve mali danışmanlık hizmetleri vermektedir.


OLUŞUM Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.

Oluşum Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. 3568 Sayılı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik Kanunu çerçevesinde faaliyet göstermekte olup, bilgi ve deneyim sahibi denetim danışmanlık kadrosuyla müşterilerine hizmet vermekte, vergi mevzuatındaki bilgi ve deneyimi ile, devamlı değişmekte olan mevzuat ve sonuçları konusunda müşterilerini sürekli bilgilendirmekte ve sorunlarının çözümünde profesyonel destek sağlamaktadır. Mevzuat değişiklikleri konusunda tüm müşterileri bilgilendirmek amacıyla sirkülerler yayımlamaktadır.

Kurumsallaşmış yapısı ile uluslararası ve ulusal meslek etiğine bağlı kalarak yerli ve yabancı, kurumsal/bireysel tüm müşterilerine en üst kalitede mali danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmayı ilke edinen OLUŞUM, gerek vergi gerekse bağımsız denetim dallarında deneyimli, konusunda uzman personelleri ile hizmet vermektedir.

Kadromuz

Alanlarında engin tecrübe ve bilgi birikimine sahip kadrosu ile OLUŞUM, denetim ve danışmanlık faaliyetlerini etkin ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

Nursel ÖZTÜRK

Ortak, Yeminli Mali Müşavir

Eğitim: Ankara Üniversitesi SBF, İktisat ve Maliye Bölümü (1982) TODAİE (Yüksek Lisans-1996)

Mesleki Deneyim: Turizm Bankası, Uzman (1983 – 1986)Başbakanlık Yüksek Denetleme Kurulu, Denetçi Yrd., Denetçi ve Baş Denetçi (1986 – 2009) Yeminli Mali Müşavir (2009- )

Mustafa SAYGI

Ortak, Yeminli Mali Müşavir

Eğitim: Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisat ve Maliye Bölümü (1982)

Mesleki Deneyim: Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanları Kurulu, Hesap Uzmanı (1983 – 1997)Yeminli Mali Müşavir (1997- )

Erdal KENGER

Ortak, Yeminli Mali Müşavir

Eğitim: Gazi Üniversitesi, İİBF-İşletme Bölümü ( 1982), Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü-Muhasebe Finansman (1994-Yüksek Lisans)

Mesleki Deneyim: Türkiye Süt Endüstrisi Kurumu- Mali İşler Finansman Şefi (1979 – 1984) Başbakanlık Yüksek Denetleme Kurulu- Denetçi Yardımcısı, Denetçi ve Baş Denetçi (1984 – 2009) Yeminli Mali Müşavir (2009 - )

Hülya SAYGI

Denetçi, SMMM

Eğitim: Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi – 1982 Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Yüksek Lisans – Ekonomi) - 1997

Mesleki Deneyim: Devlet Yatırım Bankası, Uzman (1983-1987) Türkiye İhracat Kalkınma Bankası, Uzman, İdari Görev (1987-2011)

Nihat ÖZKAN

Denetçi, SMMM

Eğitim: Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi -2008

Faruk BAYAT

Stajyer Denetçi

Eğitim: Uşak Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Muhasebe Bilgi Sistemleri - 2017

Volkan ONAT

Stajyer Denetçi

Eğitim: Başkent Üniversitesi İktisat – 2017 Hacettepe Üniversitesi Yazılım Mühendisliği –Yüksek Lisans

Elif TEMEL

Yönetici Asistan

Eğitim: Anadolu Üniversitesi Ev İdaresi Bölümü – 2003